Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 2 Prechod na navigáciu vodorovná

Delegačné listy

DL č. 7, 15.9.2019

KR (predseda, Ladislav Dobos)

6. liga dospelí, 7. kolo  15.9.2019 o 15:30 hod.

Sklabiná – Str. Plachtince 14.9.o 15:30h.

Ďuriš

Zöllei

Ďurčov

D. Lom – Záhorce

Kremničan

Zaťko

Kotora

Bušince – Hrušov

Balga R.

Kalmár

Balga J.

Želovce – M. Zlievce       o 12:30 hod.

Zöllei

Szabó

Zolczer M.

Nenince – D. Strehová    o 13:00 hod.

Dobos

Majer L.

Zolczer T.

Op. N. Ves – Lesenice

Majer L.

Zolczer T.

Dobos

M. Kameň – Kam. Kosihy

Szabó

Zolczer M.

Zöllei

       

 

Prípravka U11, 3. kolo, 11.9.2019 o 16:30 hod.

D. Strehová – M. Kameň

Kvanda

 

 

V. Krtíš – M. Zlievce  13.9.o 16:30 h.

Mucha

 

 

Lesenice – Balog n/Ipľ.

Zöllei

 

 

Vinica – Príbelce 13.9.o 17:00 h.

Dobos

 

 

Olováry – Hrušov     (ihr. Bušince)

Kotora

 

 

   

 

 

Žiaci U15, 5. kolo, 14.9.2019 o 14:00 hod.

S. Ďarmoty – Čebovce o 11:00 h.

Kremničan

 

 

Sklabiná – Vinica   o 12:30 hod.

Ďuriš

 

 

M.Kameň-Bátorová 15.9. o 11:30h.

Balga J.

 

 

Želovce – Lesenice o 15:30 hod.

Kotora

 

 

Bušince – Hrušov 15.9. o 13:30 h.

Kalmár

 

 

Čebovce – Bušince 12.9. o 16:00h.

Ďuriš

(štvrtok)

 

11.9.2019 o 14:00 hod. ... MFK Veľký krtíš – FK Hnúšťa ... Kucharský, Mucha

11.9.2019 o 14:00 hod. ... TJ Čebovce – FK Tornaľa        ... Danko, xxx

14.9.2019 o 14:00 hod. ... MFK Veľký Krtíš – MFK Krupina... Mucha

14.9.2019 o 15:30 hod. ... TJ Nenince – TJ Čierny Balog ...  Balga R.

14.9.2019 o 11:00 hod. ... TJD Príbelce – FK Bušince      ... Mucha

Ospravedlnený R ... Ďuriš 15.9., Zolczer T. 8.-14.9., Mihálik J., Mihálik E. 14.-15.9., Dobos 14.9.;

Gabriel  Bacsa,  predseda ObFZ

Ján  Latinák,  sekretár ObFZ

==============================================================

DL č. 6, (8.9.2019)

KR (predseda, Ladislav Dobos)

6. liga dospelí, 6. kolo  8.9.2019 o 15:30 hod.

M. Zlievce – Sklabiná    o 11:00 h.

Ďuriš

Balga J.

Kotora

Lesenice – Nenince      o 16:00 h.

Majer L.

Szabó

Zolczer M.

Záhorce – M. Kameň

Zöllei

Zaťko

Ďurčov

K. Kosihy – O.N. Ves     o 12:30 h.

Mihálik E.

Mihálik J.

Dobos

D. Strehová – Želovce

Mihálik J.

Dobos

Mihálik E.

S. Plachtince – Bušince

Ďuriš

Balga J.

Kotora

Hrušov – D. Lom           o 12:30 h.

Szabó

Majer L.

Zolczer M.

       

 

Prípravka U11, 2. kolo, 4.9.2019 o 16:30 hod.

M. Kameň – Olováry

Mucha

 

 

Hrušov – Vinica

Ďurčov

 

 

Príbelce – Lesenice

Zöllei

 

ihrisko Bátorová

Balog n/I. – V. Krtíš  6.9. o 16:30 h.

Dobos

 

 

M. Zlievce – D. Strehová

Majer T.

 

 

Žiaci U15, 4. kolo, 7.9.2019 o 14:00 hod.

Lesenice – Sklabiná 3.9. o 16:30 h.

Zöllei

 

 

Vinica – Bušince

Dobos

 

 

Čebovce – Želovce  8.9. o 12:30 h.

Zaťko

 

 

M. Zlievce-M. Kameň 8.9.o 13:30h.

Kalmár

 

 

Bátorová-S. Ďarmoty 6.9.o 17:00h.

Zaťko

 

 

Ospravedlnený R ... Ďuriš 7.9., Balga R. 8.9., Zolczer T. 7.9.-8.9.

Gabriel  Bacsa,  predseda ObFZ

Ján  Latinák,  sekretár ObFZ

===============================================================

DL č. 5, (31.8. – 1.9.2019)

KR (predseda, Ladislav Dobos)

6. liga dospelí, 5. kolo  1.9.2019 o 15:30 hod.

Sklabiná – D.Strehová 1.9.o 13:oo

Mihálik J.

Dobos

Mihálik E.

Hrušov – Záhorce

Zolczer T.

Zolczer M.

KR

D. Lom – S. Plachtince

Ďurčov

Kotora

Majer T.

Bušince – M. Zlievce

Balga R.

Zöllei

Zaťko

Želovce – Lesenice

Szabó

Kalmár

Balga J.

Nenince – K. Kosihy

Mihálik E.

Dobos

Mihálik J.

M. Kameň-Op.N Ves 31.8.o17:00h.

Dobos

Mihálik J.

Mihálik E.

       

 

Prípravka U11, 1. kolo, 28.8.2019 o 16:30 hod.

M. Zlievce – M. Kameň

Kalmár

 

 

D. Strehová – Balog n/Ipľ.

Kvanda

 

 

V. Krtíš – Príbelce   o 17:00 hod.

Mucha

 

 

Lesenice – Hrušov   o 14:30 hod.

Zöllei

 

 

Vinica – Olováry

Zolczer M.

 

 

Žiaci U15, 1. kolo, 29.8.2019 o 14:00 hod.

Vinica – M. Zlievce

Dobos

 

 

Hrušov – Lesenice

Ďurčov

 

 

Bušince - Bátorová

Mucha

 

Sklabiná – M. Kameň

Kotora

 

Želovce – S. Ďarmoty

Zöllei

 

 

Žiaci U15, 3. kolo 31.8.2019, o 14:00 hod.

M.Kameň – S. Ďarmoty

Balga J.

 

 

Sklabiná – Čebovce 1.9.o 11:00h.

Kotora

 

 

Želovce – Bátorová   o 16:00 hod.

Balga J.

 

 

Hrušov – M. Zlievce 1.9. o 13:30h.

Szabó

 

 

Bušince – Lesenice  1.9. o 12:00h.

Majer T.

Kalmár

 

31.8.2019 o 14:00 hod.... V. Krtíš – Jesenské (dorast) ..... Kuchársky, Mucha

31.8.2019 o 15:30 hod.... Nenince – Čebovce (dorast) .... Kuchársky, Balga R.

Ospravedlnený R ... Ďuriš, Majer L. 1.9., Kremničan,Záleha 31.8.-1.9.,Zolczer M. 31.8.

Gabriel  Bacsa,  predseda ObFZ

Ján  Latinák,  sekretár ObFZ

=============================================================

DL č. 4, (25.8.2019)

KR (predseda, Ladislav Dobos)

6. liga dospelí, 4. kolo  25.8.2019 o 16:00 hod.

M. Zlievce – D. Lom  o 11:00 hod.

Szabó

Balga J.

Zöllei

Lesenice – Sklabiná   o 13:30 hod.

Mihálik J.

Ďurčov

Kotora

Záhorce – O. N. Ves  o 13:00 hod.

Majer L.

Balga R.

Zolczer M.

M. Kameň – Nenince

Ďurčov

Majer L.

Zolczer M.

K. Kosihy – Želovce

Balga R.

Mihálik J.

Mucha

D. Strehová – Bušince

Zolczer T.

Dobos

Zaťko

S. Plachtince – Hrušov

Zöllei

Szabó

Záleha

       

 

4. liga Žiaci U15, 2. kolo  24.8.2019 o 14:oo hod.

M. Kameň – Želovce

Kotora

 

 

Vinica – Hrušov

Szabó

 

 

Čebovce – Bušince 25.8.o 13:00h.

Zaťko

Odložené na

12.9.o 16.o

M. Zlievce-S. Ďarmoty25.8.o 13:30

Balga J.

 

 

Bátorová – Sklabiná 25.8.o 14:00h.

Kremničan

 

 

24.8.2019 o 14:00 hod. TJ Čebovce – MFK Žarnovica ..... Balga R., Mucha

Ospravedlnený R ... Ďuriš, Mihálik E. 24.-25.8., Zolczer T.,M. 24.8.;

Gabriel  Bacsa,  predseda ObFZ

Ján  Latinák,  sekretár ObFZ

=============================================================

DL č. 3,  18.8.2019

KR (predseda, Ladislav Dobos)

6. liga dospelí, 3. kolo  18.8.2019 o 16:oo hod.

Sklabiná – K. Kosihy 17.8. o16:00h

Kremničan

Zaťko

Szabó

Plachtince – Záhorce    o 13:00 h.

Majer L.

Zolczer T.

Ďurčov

Hrušov – M. Zlievce

Balga R.

Kremničan

Zaťko

D. Lom – D. Strehová

Ďuriš

Balga J.

Kotora

Bušince – Lesenice

    KR

Szabó

Zolczer M.

Želovce – M. Kameň

Zolczer T.

Majer L.

Ďurčov

Nenince – Op. N. Ves 3.11. 14:00h.

        x

          x

        x

 

Gabriel  Bacsa,  predseda ObFZ

Ján  Latinák,  sekretár ObFZ

===============================================================

DL č. 2,  11.8.2019

KR (predseda, Ladislav Dobos)

6. liga dospelí, 2. kolo  11.8.2019 o 17:oo hod.

M. Zlievce – S. Plachtince

Dobos

Balga J.

Kotora

Lesenice – D. Lom      o 14:30 hod.

Kremničan

Zaťko

Zöllei

Záhorce – Nenince

Mihálik E.

Ďurčov

Zolczer M.

Op.N. Ves – Želovce 

Szabó

Kalmár

Oláh

M. Kameň – Sklabiná    o 14:00 h.

Mihálik J.

Majer L.

Zolczer T.

K. Kosihy – Bušince

Zolczer T.

Majer L.

Mihálik J.

D. Strehová – Hrušov

Zöllei

Zaťko

Kremničan

       

 

Ospravedl. : Balga R. 2.-12.8., Ďuriš, Pohánka, Majer T., 11.8.2019;

Gabriel  Bacsa,  predseda ObFZ

Ján  Latinák,  sekretár ObFZ

================================================================

DL č.1, 4.8.2019

KR (predseda, Ladislav Dobos)

6. liga dospelí, 1. Kolo  4.8.2019 o 17:oo hod.

Sklabiná – O.N.Ves  3.8. o 17:00 h.

Majer L.

Zolczer T.

Mihálik J.

M. Zlievce – Záhorce  o 11:00 hod.

Szabó

Majer T.

Zaťko

S. Plachtince – D. Strehová

Mihálik J.

Zolczer T.

Majer L.

Hrušov - Lesenice

Kremničan

Zaťko

Zöllei

D. Lom – K. Kosihy

Pohánka

Kotora

Balga J.

Bušince – M. Kameň

Ďuriš

Szabó

Záleha

Želovce - Nenince

Mihálik E.

Ďurčov

Majer T.

 

Ospravedl. : Balga R. 2.-12.8., Ďuriš 3.8.2019

Gabriel  Bacsa,  predseda ObFZ

Ján  Latinák,  sekretár ObFZ

===============================================================

DL č. 26, (16.6.2019)

KR (predseda, Ladislav Dobos)

6. liga dospelí, 26. kolo  16.6.2019 o 17:30 hod.

Lesenice – Záhorce  o 15:00 hod.

Zolczer T.

Majer

Zolczer M.

O. N. Ves – D. Lom

Majer

Zolczer T.

Zolczer M.

M. Kameň – Želovce

Kremničan

Zaťko

Záleha

D. Strehová-K. Kosihy DS-Chrien 

Mihálik J.

Mihálik E.

Ďurčov

S. Plachtince – Nenince

Dobos

Kalmár

Szabó

Balog n/I – Bušince

Ďuriš

Balga R.

Kotora

M. Zlievce-I. Predmostieo11:00 h.

Balga R.

Ďuriš

Balga J.

       

4. liga Dorast, SsFZ

Príbelce – Nenince15.6. o 11:00h.

Kuchársky

  Mucha

 

Bušince – Čebovce15.6. o17:30 h.

Kuchársky

  Mucha

 

 

Gabriel  Bacsa,  predseda ObFZ

Ján  Latinák,  sekretár ObFZ

 

DL č. 25, (9.6.2019)

KR (predseda, Ladislav Dobos)

6. liga dospelí, 25. kolo  9.6.2019 o 17:00 hod.

D. Lom – M. Kameň 8.6. o 16:00h.

Mihálik E.

Zaťko

Szabó

I. Predmostie – Lesenice

Mihálik E.

Ďurčov

Balga J.

Balog n/I – M. Zlievce

Kotora

Szabó

Danyi

Nenince – Bušince

Mihálik J.

Zolczer T.

Zolczer M.

K. Kosihy – S. Plachtince

Balga R.

Kalmár

Záleha

Želovce – D. Strehová

Dobos

Majer

Zaťko

Záhorce – Op. N. Ves   o 14:00 h.

Majer

Dobos

Zaťko

       

4. liga Žiaci U15, dohrávky

M. Zlievce-Lesenice 4.6. o 17:00h.

Ďuriš

 

 

Hrušov-Sklabiná     6.6. o 17:00 h.

Mihálik J.

 

 

Vinica-M. Zlievce    8.6. o 16:30 h.

Dobos

 

 

 

Dorast SsFZ ... S. Ďarmoty – D. Strehová ... 8.6. 2019 o 14:00 hod. -  Balga R., Zolczer T.

Žiaci SsFZ     ... V. Krtíš - Tornaľa  ...  8.6. 2019 o 10:00; 12:00 hod. -  Zolczer T.

Ospravedlnený R ... 8.-9.2019 Ďuriš, Mucha, / Zöllei, Kremničan  do prihlásenia /,

Gabriel  Bacsa,  predseda ObFZ

Ján  Latinák,  sekretár ObFZ

 

DL č. 24, (1.6..-2.6.2019)

KR (predseda, Ladislav Dobos

6. liga dospelí, 24. kolo  2.6.2019 o 17:00 hod.

Lesenice – O. N. Ves   o 14:30 h.

Dobos

Kremničan

Zolczer M.

M. Kameň – Záhorce

Majer

Dobos

Zolczer M.

D. Strehová – D. Lom

Ďurčov

Szabó

Danyi

S. Plachtince – Želovce

Kremničan

Oláh

Kalmár

Bušince – K. Kosihy

Ďuriš

Mihálik J.

Kotora

M. Zlievce – Nenince   o 11:00 h.

Mihálik J.

Majer

Oláh

I. Predmostie – Balog n/I

Balga R.

Zaťko

Balga J.

       

4. liga Žiaci U15, 22. kolo  1.6.2019 o 17:00 hod.

Čebovce – Hrušov  2.6. o 14:00 h.

Majer

 

 

Sklabiná – Bátorová      o 15:00 h.

Kotora

   

Bušince – Olováry 2.6. o 15:00 h.

Mihálik

 

 

M. Zlievce-Lesenice 4.6.o 17:00 h.

Ďuriš

(utorok)

 

Hrušov – Sklabiná 28.5. o 17:00 h.

Mihálik J.

 

 

 

Prípravka U11 – 10.kolo

V. Krtíš-M. Zlievce 30.5.o 16:30 h.

Oláh

 

   

 

Ospravedlnený R ... 1.6., Ďuriš, 2.6., Zolczer T.;  Zöllei 1.- 2.6.2019;

Gabriel  Bacsa,  predseda ObFZ

Ján  Latinák,  sekretár ObFZ

 

DL č. 23, (25.5.- 26.5.2019)

KR (predseda, Ladislav Dobos

6. liga dospelí, 23. kolo  26.5.2019 o 17:00 hod.

Balog n/I – Lesenice

Mihálik E.

Ďurčov

Zolczer

Nenince – I. Predmostie  o 14:00 h.

Majer

Zöllei

Mihálik J.

K. Kosihy – M. Zlievce

Dobos

Danyi

Szabó

Želovce – Bušince

Balga R.

Ďuriš

Zaťko

D. Lom – S. Plachtince

Balga J.

Kotora

Kalmár

Záhorce – D. Strehová

Kremničan

Zöllei

Oláh

O.N. Ves – M. Kameň

Mihálik J.

Záleha

Majer

       

4. liga Žiaci U15, 21. kolo  25.5.2019 o 17:00 hod.

S. Ďarmoty-Želovce 22.5.o 17:00h.

Ďuriš

 

 

Lesenice – Čebovce  o 15:00h.

Ďurčov

   

Olováry – M. Zlievce

Balga J.

ihr. Vrbovka

 

Želovce – Bušince   26.5.o 15:00h.

Ďuriš

 

 

Vinica – S. Ďarmoty

Mihálik E.

 

 

Hrušov – Sklabiná   28.5.o 17:00h.

Mihálik J.

 

 

 

 

SsFZ –  IV. liga Dorast, Žiaci, 25.5.2019

 Nenince – D. Strehová o 14:00 h.

Kuchársky

 Balga R.

 

 Čebovce – Málinec      o 17:00 h.

Kuchársky

 Balga R.

 

V. Krtíš – Hnúšťa o 10:00; 12:00h.

Balga R.

ihr. Str. Plachtince!  

Bušince – Revúca         o 17:00 h.

ObFZ LC     

 ObFZ LC  
                 

Ospravedlnený R ... 25.5., Ďuriš, Zolczer T., Zolczer M. ; 26.5., Mucha;

                                  Balga R. do 14:00 hod. – nedelegovať;

Gabriel  Bacsa,  predseda ObFZ

Ján  Latinák,  sekretár ObFZ

 

DL č. 22, (18.5.-19 5.5.2019)

KR (predseda, Ladislav Dobos

6. liga dospelí, 22. kolo  19.5.2019 o 17:00 hod.

Lesenice – M. Kameň  o 14:30 h.

Zöllei

Zaťko

Kotora

D. Strehová -- Op. N. Ves

Dobos

Zolczer T.

Zolczer M.

S. Plachtince – Záhorce

Ďurčov

Szabó

Záleha

Bušince – D. Lom

Ďuriš

Mihálik

Danyi

M. Zlievce – Želovce   o 11:00 h.

Mihálik

Ďuriš

Danyi

I. Predmostie – K. Kosihy

Kremničan

Balga J.

Oláh

Balog n/I – Nenince

Balga R.

Zöllei

Majer

       

4. liga Žiaci U15, 20. kolo  18.5.2019 o 17:00 hod.

Čebovce-Sklabiná 19.5. o14:00 h.

Majer

 

 

S.Ďarmoty-Bátorová15.5.o17:00h.

Zöllei

   

Bušince – Vinica    19.5.o 15:00 h.

Mihálik

 

 

M. Zlievce-Želovce 19.5.o13:30 h.

Ďuriš

 

 

Lesenice-Olováry 16.5. o 17:00 h.

Zöllei

 

 

 

Prípravka U11 – 10.kolo

Bušince – V. Krtíš14.5. o 16:30 h.

Balga J.

 

Hrušov – Vinica   15.5. o 16:30 h.

Ďurčov

 

V. Krtíš-M. Zlievce 30.5.o 16:30 h.

Oláh

Zmena termínu !

 

SsFZ – III. a IV. liga Dorast, 18.5.2019

V. Krtíš – Tornaľa  o 14:00 hod.

Kuchársky

Balga R.

 

D. Strehová – Čebovce o 17:00 h.

Balga R.

Kuchársky

 

       

Ospravedlnený R ... 18.5., Ďuriš, Mucha ; 19.5., Mucha;  Kalmár, zdrav. problémy;

Gabriel  Bacsa,  predseda ObFZ

Ján  Latinák,  sekretár ObFZ


 

Delegačné listy

DL č. 25

DL č. 22

DL č. 21

DL č. 20

DL č. 19

DL č. 18

DL č. 17

DL č. 16

DL č. 13

DL č. 12

DL č. 11

DL č. 10

DL č. 9

dnes je: 16.9.2019

meniny má: Ľudmila

podrobný kalendár

webygroup

154404

16.9.2019
ÚvodÚvodná stránka