Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 2 Prechod na navigáciu vodorovná

Delegačné listy

DL č. 26, 10.6.2019

DL č. 26, (16.6.2019)

KR (predseda, Ladislav Dobos)

6. liga dospelí, 26. kolo  16.6.2019 o 17:30 hod.

Lesenice – Záhorce  o 15:00 hod.

Zolczer T.

Majer

Zolczer M.

O. N. Ves – D. Lom

Majer

Zolczer T.

Zolczer M.

M. Kameň – Želovce

Kremničan

Zaťko

Záleha

D. Strehová-K. Kosihy DS-Chrien 

Mihálik J.

Mihálik E.

Ďurčov

S. Plachtince – Nenince

Dobos

Kalmár

Szabó

Balog n/I – Bušince

Ďuriš

Balga R.

Kotora

M. Zlievce-I. Predmostieo11:00 h.

Balga R.

Ďuriš

Balga J.

       

4. liga Dorast, SsFZ

Príbelce – Nenince15.6. o 11:00h.

Kuchársky

  Mucha

 

Bušince – Čebovce15.6. o17:30 h.

Kuchársky

  Mucha

 

 

Gabriel  Bacsa,  predseda ObFZ

Ján  Latinák,  sekretár ObFZ

 

DL č. 25, (9.6.2019)

KR (predseda, Ladislav Dobos)

6. liga dospelí, 25. kolo  9.6.2019 o 17:00 hod.

D. Lom – M. Kameň 8.6. o 16:00h.

Mihálik E.

Zaťko

Szabó

I. Predmostie – Lesenice

Mihálik E.

Ďurčov

Balga J.

Balog n/I – M. Zlievce

Kotora

Szabó

Danyi

Nenince – Bušince

Mihálik J.

Zolczer T.

Zolczer M.

K. Kosihy – S. Plachtince

Balga R.

Kalmár

Záleha

Želovce – D. Strehová

Dobos

Majer

Zaťko

Záhorce – Op. N. Ves   o 14:00 h.

Majer

Dobos

Zaťko

       

4. liga Žiaci U15, dohrávky

M. Zlievce-Lesenice 4.6. o 17:00h.

Ďuriš

 

 

Hrušov-Sklabiná     6.6. o 17:00 h.

Mihálik J.

 

 

Vinica-M. Zlievce    8.6. o 16:30 h.

Dobos

 

 

 

Dorast SsFZ ... S. Ďarmoty – D. Strehová ... 8.6. 2019 o 14:00 hod. -  Balga R., Zolczer T.

Žiaci SsFZ     ... V. Krtíš - Tornaľa  ...  8.6. 2019 o 10:00; 12:00 hod. -  Zolczer T.

Ospravedlnený R ... 8.-9.2019 Ďuriš, Mucha, / Zöllei, Kremničan  do prihlásenia /,

Gabriel  Bacsa,  predseda ObFZ

Ján  Latinák,  sekretár ObFZ

 

DL č. 24, (1.6..-2.6.2019)

KR (predseda, Ladislav Dobos

6. liga dospelí, 24. kolo  2.6.2019 o 17:00 hod.

Lesenice – O. N. Ves   o 14:30 h.

Dobos

Kremničan

Zolczer M.

M. Kameň – Záhorce

Majer

Dobos

Zolczer M.

D. Strehová – D. Lom

Ďurčov

Szabó

Danyi

S. Plachtince – Želovce

Kremničan

Oláh

Kalmár

Bušince – K. Kosihy

Ďuriš

Mihálik J.

Kotora

M. Zlievce – Nenince   o 11:00 h.

Mihálik J.

Majer

Oláh

I. Predmostie – Balog n/I

Balga R.

Zaťko

Balga J.

       

4. liga Žiaci U15, 22. kolo  1.6.2019 o 17:00 hod.

Čebovce – Hrušov  2.6. o 14:00 h.

Majer

 

 

Sklabiná – Bátorová      o 15:00 h.

Kotora

   

Bušince – Olováry 2.6. o 15:00 h.

Mihálik

 

 

M. Zlievce-Lesenice 4.6.o 17:00 h.

Ďuriš

(utorok)

 

Hrušov – Sklabiná 28.5. o 17:00 h.

Mihálik J.

 

 

 

Prípravka U11 – 10.kolo

V. Krtíš-M. Zlievce 30.5.o 16:30 h.

Oláh

 

   

 

Ospravedlnený R ... 1.6., Ďuriš, 2.6., Zolczer T.;  Zöllei 1.- 2.6.2019;

Gabriel  Bacsa,  predseda ObFZ

Ján  Latinák,  sekretár ObFZ

 

DL č. 23, (25.5.- 26.5.2019)

KR (predseda, Ladislav Dobos

6. liga dospelí, 23. kolo  26.5.2019 o 17:00 hod.

Balog n/I – Lesenice

Mihálik E.

Ďurčov

Zolczer

Nenince – I. Predmostie  o 14:00 h.

Majer

Zöllei

Mihálik J.

K. Kosihy – M. Zlievce

Dobos

Danyi

Szabó

Želovce – Bušince

Balga R.

Ďuriš

Zaťko

D. Lom – S. Plachtince

Balga J.

Kotora

Kalmár

Záhorce – D. Strehová

Kremničan

Zöllei

Oláh

O.N. Ves – M. Kameň

Mihálik J.

Záleha

Majer

       

4. liga Žiaci U15, 21. kolo  25.5.2019 o 17:00 hod.

S. Ďarmoty-Želovce 22.5.o 17:00h.

Ďuriš

 

 

Lesenice – Čebovce  o 15:00h.

Ďurčov

   

Olováry – M. Zlievce

Balga J.

ihr. Vrbovka

 

Želovce – Bušince   26.5.o 15:00h.

Ďuriš

 

 

Vinica – S. Ďarmoty

Mihálik E.

 

 

Hrušov – Sklabiná   28.5.o 17:00h.

Mihálik J.

 

 

 

 

SsFZ –  IV. liga Dorast, Žiaci, 25.5.2019

 Nenince – D. Strehová o 14:00 h.

Kuchársky

 Balga R.

 

 Čebovce – Málinec      o 17:00 h.

Kuchársky

 Balga R.

 

V. Krtíš – Hnúšťa o 10:00; 12:00h.

Balga R.

ihr. Str. Plachtince!  

Bušince – Revúca         o 17:00 h.

ObFZ LC     

 ObFZ LC  
                 

Ospravedlnený R ... 25.5., Ďuriš, Zolczer T., Zolczer M. ; 26.5., Mucha;

                                  Balga R. do 14:00 hod. – nedelegovať;

Gabriel  Bacsa,  predseda ObFZ

Ján  Latinák,  sekretár ObFZ

 

DL č. 22, (18.5.-19 5.5.2019)

KR (predseda, Ladislav Dobos

6. liga dospelí, 22. kolo  19.5.2019 o 17:00 hod.

Lesenice – M. Kameň  o 14:30 h.

Zöllei

Zaťko

Kotora

D. Strehová -- Op. N. Ves

Dobos

Zolczer T.

Zolczer M.

S. Plachtince – Záhorce

Ďurčov

Szabó

Záleha

Bušince – D. Lom

Ďuriš

Mihálik

Danyi

M. Zlievce – Želovce   o 11:00 h.

Mihálik

Ďuriš

Danyi

I. Predmostie – K. Kosihy

Kremničan

Balga J.

Oláh

Balog n/I – Nenince

Balga R.

Zöllei

Majer

       

4. liga Žiaci U15, 20. kolo  18.5.2019 o 17:00 hod.

Čebovce-Sklabiná 19.5. o14:00 h.

Majer

 

 

S.Ďarmoty-Bátorová15.5.o17:00h.

Zöllei

   

Bušince – Vinica    19.5.o 15:00 h.

Mihálik

 

 

M. Zlievce-Želovce 19.5.o13:30 h.

Ďuriš

 

 

Lesenice-Olováry 16.5. o 17:00 h.

Zöllei

 

 

 

Prípravka U11 – 10.kolo

Bušince – V. Krtíš14.5. o 16:30 h.

Balga J.

 

Hrušov – Vinica   15.5. o 16:30 h.

Ďurčov

 

V. Krtíš-M. Zlievce 30.5.o 16:30 h.

Oláh

Zmena termínu !

 

SsFZ – III. a IV. liga Dorast, 18.5.2019

V. Krtíš – Tornaľa  o 14:00 hod.

Kuchársky

Balga R.

 

D. Strehová – Čebovce o 17:00 h.

Balga R.

Kuchársky

 

       

Ospravedlnený R ... 18.5., Ďuriš, Mucha ; 19.5., Mucha;  Kalmár, zdrav. problémy;

Gabriel  Bacsa,  predseda ObFZ

Ján  Latinák,  sekretár ObFZ

 

DL č. 21, (11.5.- 12.5.2019)

KR (predseda, Ladislav Dobos)

6. liga dospelí, 21. kolo  12.5.2019 o 16:30 hod.

Nenince – Lesenice

Szabó

Balga J.

Kotora

K. Kosihy – Balog n/Ipľ.

Majer

Zaťko

Kremničan

Želovce – Ip. Predmostie

Mihálik

Balga R.

Dobos

D. Lom – M. Zlievce       o 13:30 h.

Ďurčov

Zöllei

Záleha

Záhorce – Bušince          o 13:30 h.

Balga R.

Mihálik

Dobos

O.N. Ves – S. Plachtince o 13:30 h.

Balga J.

Szabó

Kotora

M. Kameň – D. Strehová

Zöllei

Ďurčov

Záleha

Bušince-D. Strehová  8.5. o 16:30h.

Zolczer

Dobos

Szabó

       

 

4. liga Žiaci U15, 19. kolo  11.5.2019 o 16:30 hod.

Olováry – Čebovce  (ihr. Vrbovka)

Oláh

 

 

Želovce – Lesenice  12.5. o 13:30 h.

Oláh

   

Vinica – M. Zlievce 8.6. o 16:30h.

 

 

odložené !

Bátorová – Bušince  12.5. o 12:00 h.

Zaťko

 

 

Hrušov – S. Ďarmoty 12.5. o 13:00 h.

Majer

 

 

Bušince – Hrušov       9.5. o 16:30 h.

Balga J.

( 18. kolo )

 

 

Prípravka U11, 10.kolo 8.5.2018 o 16:30 hod.

M. Zlievce – Bátorová

Oláh

 

Hrušov – Vinica    15.5. o 16:30 h.

Ďurčov

 

Bušince – V. Krtíš 14.5. o 16:30 h.

 

 

 

SsFZ – IV. liga Dorast, 11.5.2019

Čebovce-S. Ďarmoty 10.5. o 17:00 Kuchársky Zolczer T.  

Nenince-Jesenské 11.5o 14:00 h.

Zolczer T.

Mucha

 

Príbelce - Málinec 11.5. o 11:00 h. Kuchársky Zolczer  

V. Krtíš-Revúca o 10:00 h.; 12:00 h.

Mucha

ihr. Str. Plachtince

11.5.2019

                     

Ospravedlnený R ...8.5. Kalmár, 11.5., Balga R., Kalmár ; 12.5., Kalmár, Ďuriš, Zolczer, Mucha, 14.5., Ďuriš;

Gabriel  Bacsa,  predseda ObFZ

Ján  Latinák,  sekretár ObFZ

 

DL č. 20, (4.5.- 5.5.2019)

KR (predseda, Ladislav Dobos)

6. liga dospelí, 20. kolo  5.5.2019 o 16:30 hod.

Lesenice – D. Strehová   o 14:00 h.

Zöllei

Balga J.

Oláh

S. Plachtince – M. Kameň

Balga J.

Oláh

Zöllei

Bušince – O.N. Ves

Dobos

Mihálik

Zolczer T.

M. Zlievce – Záhorce        o 11:00 h.

Mihálik

Dobos

Zolczer T.

I. Predmostie – D. Lom

Szabó

Kotora

Záleha

Balog n/I - Želovce

Ďurčov

Zaťko

Balga R.

Nenince – K. Kosihy        o 13:30 h.

Balga R.

Zaťko

Ďurčov

Balog n/I-S. Plachtince 1.5.o16:30h.

Dobos

Kremničan

Zöllei

 

4. liga Žiaci U15, 18. kolo  4.5.2019 o 16:30 hod.

S. Ďarmoty – Sklabiná o 12:00 h.

Zolczer M.

Zolczer T.

 

Bušince – Hrušov   9.5. o 16:30 h.

     

M. Zlievce-Bátorová 5.5. o 13:30h.

Kalmár

 

 

Vinica – Lesenice  5.5. o 11:00 h.

T. Danyi

Szabó

 

Olováry – Želovce

Oláh

 

 

 

Odložené – Žiaci U15 (U11)

M. Zlievce-Sklabiná 1.5. o 13:30h.

Kalmár

16. kolo

Olováry-S. Ďarmoty 1.5. o 16:00h.

Kotora

12.kolo

Vinica – M. Zlievce  3.5. o 16:30h.

Dobos

U11 , 7. kolo

 

SsFZ – IV. liga Dorast, 3.-4.5.2019

S. Ďarmoty- Bušince 3.5. o 17:00 h.

Balga R.

Mucha

 

D. Strehová-Príbelce 4.5. o 11:00h.

Kucharský

Mucha

 

V. Krtíš – Hnúšťa      4.5. o 14:00 h.

Danko

Mucha

 

       

 

Prípravka U11, 9.kolo, 1.5.2019 o 16:30 hod.

 

V. Krtíš – M. Zlievce 16.5. o 16:30 h.

     

Vinica – Bušince

Szabó

   

Bátorová – Hrušov

Oláh

   
                           

Ospravedlnený R ... 5.5., Kremničan, Ďuriš, Majer ;

Gabriel  Bacsa,  predseda ObFZ

Ján  Latinák,  sekretár ObFZ

 

DL č. 19, (27.4.- 28.4.2019)

KR (predseda, Ladislav Dobos)

6. liga dospelí, 19. kolo  28.4.2019 o 16:00 hod.

K. Kosihy – Lesenice   o 13:00 h.

Dobos

Mihálik

Kotora

Želovce – Nenince

Balga R.

Záleha

Majer

D. Lom – Balog n/I       o 13:00 h.

Kremničan

Zaťko

Zöllei

Záhorce – I. Predmostie

Zöllei

Zaťko

Kremničan

O. N. Ves – M. Zlievce

Mihálik

Dobos

Kotora

M. Kameň – Bušince    o 13:00 h.

Ďuriš

Kalmár

Szabó

D. Strehová – S. Plachtince

Szabó

Kalmár

Ďuriš

       

 

4. liga Žiaci U15, 17. kolo  27.4.2019 o 16:00 hod.

Želovce – Čebovce28.4. o14:00h.

Majer

 

 

Vinica – Olováry

Zolczer M.

Dobos

 

( Bátorová –Lesenice )

 (Záleha)

 

MFS sa nehrá !

Hrušov – M. Zlievce

Danyi

Szabó

 

Sklabiná – Bušince      o 14:00 h.

Kotora

 

 

 

SsFZ – IV. liga Dorast, 27.4.2019

Príbelce – S. Ďarmoty  o 11:00 h.

Balga R.

Zolczer T.

 

Bušince – Jesenské      o 16:00 h.

Mucha

 ?

 

Čebovce – Nenince      o 16:00 h.

Kucharský

Balga R.

 

       

 

Prípravka U11, 8.kolo 24.4.2018 o 16:30 hod.

       

 M. Zlievce – Hrušov

Kalmár

   

Bušince – Bátorová  

Kotora

   

V. Krtíš - Vinica

Oláh

   

Ospravedlnený R ... 28.4., Mucha, Zolczer T. ;

Gabriel  Bacsa,  predseda ObFZ

Ján  Latinák,  sekretár ObFZ

 

DL č. 18, (20.4.- 21.4.2019)

KR (predseda, Ladislav Dobos)

6. liga dospelí, 18. kolo  21.4.2019 o 16:00 hod.

Lesenice-S. Plachtince  o 13:30h.

Kremničan

Kalmár

Zöllei

M. Zlievce – M. Kameň  o 12:30 h.

Szabó

Zolczer T.

Zolczer M.

I. Predmostie – O. N. Ves

Zolczer T.

Szabó

Zolczer M.

Balog n/I – Záhorce

Dobos

Zaťko

Kotora

Nenince – D. Lom

Balga R.

Majer

Záleha

K. Kosihy – Želovce

Zöllei

Kalmár

Kremničan

       

4. liga Žiaci U15, 16. kolo  20.4.2019 o 16:00 hod.

Čebovce – Bušince18.4. o 17:00h.

Zöllei

 

 

Vinica – Sklabiná   18.4. o 17:00h.

Dobos

(12.kolo)

 

Čebovce-S.Ďarmoty21.4.o13:00h.

Majer

 

 

Lesenice – Hrušov       o 14:30 h.

Kotora

 

 

Olováry – Bátorová      o 13:00 h.

Oláh

 

 

Želovce – Vinica   21.4. o 14:00h.

Oláh

 

 

 

SsFZ – IV. liga Dorast, 20.4.2019

Nenince – Bušince        o 12:00 h.

Kucharský

Zolczer T.

 

S. Ďarmoty – Revúca    o 14:00 h.

Balga R.

Zolczer T.

 

D. Strehová – Málinec  o 16:00 h.

Kucharský

Mucha

 

V. Krtíš - B. Štiavnica 10:00h.,  12:00h.;

Mucha

Mucha

(Žiaci)

 

Prípravka U11, 7.kolo 17.4.2018 o 16:30 hod.

       

Vinica – M. Zlievce 3.5.o 16:30 h.

Dobos

( odložené )  

Bátorová – V. Krtíš

Zöllei

   

Hrušov – Bušince

Szabó

   

Ospravedlnený R ... 20.- 21.4., Ďuriš, Mihálik J.., 21.4., Mucha ;

Gabriel  Bacsa,  predseda ObFZ

Ján  Latinák,  sekretár ObFZ


 

Delegačné listy

DL č. 25

DL č. 22

DL č. 21

DL č. 20

DL č. 19

DL č. 18

DL č. 17

DL č. 16

DL č. 13

DL č. 12

DL č. 11

DL č. 10

DL č. 9

dnes je: 23.7.2019

meniny má: Oľga

podrobný kalendár

webygroup

142633

23.7.2019
ÚvodÚvodná stránka